FORUM FANÓW SERIALU SHERLOCK BBC

FORUM DLA FANÓW SERIALU SHERLOCK BBC.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-06-25 17:59:22

 S-Aiko

Nowy użytkownik

Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Yo!

Siema, cześć, hej, elo! xd
Mam na imię Justyna, jednak nienawidzę tego imienia i wolę jak mówi się do mnie Aiko ;3
Swoją przygodę z Sherlockiem zaczęłam, gdy puszczali go na TVP 2. Los jednak chciał, abym zobaczyła końcówkę 2 odcinka. Od razu to pokochałam i z niecierpliwością czekałam na kolejny odcinek. Tydzień później siedziałam w pokoju i z zapałem oglądałam ostatni odcinek ;3 Później jakoś przeszło mi zafascynowanie Sherlockiem. Po kilku tygodniach po zakończeniu transmisji zaczęłam się cholernie nudzić... Dlatego postanowiłam obejrzeć wszystkie sezony Sherlocka... No i tak się zaczęło moje uzależnienie od tego serialu, Beniedict'a, Martin'a i Andrew...
Od niedawna również zaczęłam prowadzić bloga z opowiadaniami o Sherlocku: my-adventure-of-sherlock-holmes.blogspot.com
Poza Sherlockiem jestem uzależniona od telefonu, czarnych spodni i Takahiro z zespołu ONE OK ROCK, który ubóstwiam xd
Lubię również oglądać anime, ogólnie interesuję się Japonią.
Słucham głównie rocka... I kocham czytać książki *^* Ale tylko fantasty xd Inne mnie zanudzają na śmierć jak babka od historii, a potem narzeka, że przysypiam na lekcji xd
Kocham się bać. Kocham ciemność i to co robi z nią moja wyobraźnia. Kocham oglądać horrory i stwierdzam, że te horrory co teraz kręcą są słaaabe...
Niektórzy uważają mnie za demona... No cóż, bywa ;3

Ostatnio edytowany przez S-Aiko (2014-06-25 18:00:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jaizdrowie.pun.pl www.lifeofnarutorpg.pun.pl www.ewa-farna.pun.pl www.fairytail4fun.pun.pl www.margofan.pun.pl