FORUM FANÓW SERIALU SHERLOCK BBC

FORUM DLA FANÓW SERIALU SHERLOCK BBC.


#1 2014-01-10 20:53:13

Natasha

Szefowa

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 82
Punktów :   

S.Collins - Igrzyska Śmierci

Jak w tytule.
Ja dopiero zaczynam przygodę z tą książką, przeczytałam jeden tom, i przyznam, że świat stworzony przez autorkę mnie zafascynował. Brutalne otoczenie, w którym obraca się bohaterka, jest czymś, co naprawdę lubię w książkach.
Co Wy myślicie o tej serii? Jakie postaci przypadły Wam do gustu, a jakie są wręcz....odpychające?
Do moich faworytów póki co należą Haymitch i Effie ;D

Offline

 

#2 2014-01-10 23:03:14

johnlock

Interesant

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: S.Collins - Igrzyska Śmierci

Uwielbiam, jednak chyba nigdy więcej nie przeczytam. Pamiętam, jak pochłaniałam książki jedna po drugiej, ale po przeczytaniu całej serii miałam wrażenie, jakby coś we mnie pękło, serce na pewno miałam złamane. Nigdy tyle nie wyłam podczas czytania jakiejkolwiek innej książki


    I am not in danger, Skyler. I am the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

Offline

 

#3 2014-01-10 23:06:32

JAWN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: S.Collins - Igrzyska Śmierci

Osobiście bardzo lubię tę serię; powieści dystopijne są bardzo w moim typie, więc nic dziwnego, że Igrzyska mi się spodobały .
Postacie, które najbardziej przypadły mi do gustu: Peeta, Finnick i prezydent Snow. Nie przepadam natomiast za Galem i panną Coin.
No i oczywiście nie mogę w tym poście nie wspomnieć o Katniss, której mimo wszystko nie da się nie lubić .


http://media.tumblr.com/tumblr_m6zgq4rkhG1qe2aih.gif

Offline

 

#4 2014-01-11 15:21:25

Natasha

Szefowa

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 82
Punktów :   

Re: S.Collins - Igrzyska Śmierci

Ojej, Johnlock, ja póki co łezki nie uroniłam, ale jestem dopiero po 1 tomie. Zasmucił mnie bardzo wątek śmierci Rue, przeraża fakt, że w tej krwawej zabawie muszą brać udział takie małe dzieci.
JAWN, mnie zaś nie przekonuje zbytnio Peeta, Katniss jest faktycznie postacią, która wzbudza sympatię. Dużo potrzebuję, by pokochać głównego bohatera/bohaterkę, bo preferuję postaci drugoplanowe, ale tutaj, jak i w przypadku HP bohater zdobył moją sympatię

Offline

 

#5 2014-01-11 17:13:04

johnlock

Interesant

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: S.Collins - Igrzyska Śmierci

Natasha, poczekaj, poczekaj. Trzeci tom łamie zęby, serca i umysły, szczególnie jak sobie odrobinę zanalizujesz niektóre wydarzenia. Będziesz płakać


    I am not in danger, Skyler. I am the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

Offline

 

#6 2014-01-12 22:39:22

Natasha

Szefowa

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 82
Punktów :   

Re: S.Collins - Igrzyska Śmierci

Och, och, no to muszę poczekać aż siostra skończy 2 tom, wtedy dopiero ja się nim zajmę, i..mam nadzieję, że ogólnie będzie mocno.. Jestem strasznie ciekawa co z tym całym Prezydentem się stanie,,,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowalia.pun.pl www.karczmafantastyki.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.zajebik.pun.pl www.resteam.pun.pl